Polecane licytacje

Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy Sądzie Rejonowym. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Tomasz Demendecki w związku z brakiem zaległości jest właściwy do prowadzenia postępowań na terenie całego kraju.

Właściwość terytorialna dla miasta Lublin w granicach: na zachód od Al. Spółdzielczości Pracy, ul. Unickiej, ul. Podzamcze, Al.Unii Lubelskiej do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na południe od ulic: Fabryczna, Droga Męczenników Majdanka, do granicy miasta z Gminą Głusk.

Właściwość terytorialna dla gmin i sołectw:
Gmina Jastków: Barak, Dąbrowica, Dębówka, , Józefów-Pociecha, Ługów, Marysin, Miłocin, Moszenki, Moszna, Moszna-Kolonia, Natalin, Ożarów, Panieńszczyzna, Płouszowice, Płouszowice-Kolonia, Piotrawin, Sieprawice, Sługocin, Smugi, Sieprawki, Snopków, Tomaszowice, Tomaszowice-Kolonia, Wysokie
Gmina Konopnica: Kozubszczyzna, Lipniak, Marynin, Motycz, Motycz Leśny, Motycz-Józefin, Pawlin, Radawiec Duży, Radawiec Mały, Radawczyk Drugi, Sporniak, Stasin, Szerokie, Tereszyn, Uniszowice, Zemborzyce Dolne, Zemborzyce Podleśne, Zemborzyce Tereszyńskie, Zemborzyce Wojciechowskie ,Radawczyk, Skubicha

Wyszukaj interesującą Cię miejscowość lub ulicę na terenie miasta Lublin:

Newsletter Powered By : XYZScripts.com