Polecane licytacje

Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy Sądzie Rejonowym. Zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 22 marca 2018r. o komornikach sądowych wierzyciel ma prawo wyboru komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości, o wydanie nieruchomości, o wprowadzenie w posiadanie nieruchomości, o opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Jan Karol Buczyński w związku ze złożonym ślubowaniem jest właściwy do prowadzenia postępowań na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Właściwość terytorialna dla miasta Lublin w granicach: na zachód od Al. Spółdzielczości Pracy, ul. Unickiej, ul. Podzamcze, Al.Unii Lubelskiej do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na południe od ulic: Fabryczna, Droga Męczenników Majdanka, do granicy miasta z Gminą Głusk.

Właściwość terytorialna dla gmin i sołectw:
Gmina Jastków: Barak, Dąbrowica, Dębówka, , Józefów-Pociecha, Ługów, Marysin, Miłocin, Moszenki, Moszna, Moszna-Kolonia, Natalin, Ożarów, Panieńszczyzna, Płouszowice, Płouszowice-Kolonia, Piotrawin, Sieprawice, Sługocin, Smugi, Sieprawki, Snopków, Tomaszowice, Tomaszowice-Kolonia, Wysokie
Gmina Konopnica: Kozubszczyzna, Lipniak, Marynin, Motycz, Motycz Leśny, Motycz-Józefin, Pawlin, Radawiec Duży, Radawiec Mały, Radawczyk Drugi, Sporniak, Stasin, Szerokie, Tereszyn, Uniszowice, Zemborzyce Dolne, Zemborzyce Podleśne, Zemborzyce Tereszyńskie, Zemborzyce Wojciechowskie ,Radawczyk, Skubicha

Wyszukaj interesującą Cię miejscowość lub ulicę na terenie miasta Lublin: